Team Serbia @oksrbije
#reach: 260815   ( 67th )
#followers: 56688   ( 110rd )
FINALE! 💪

Pobedom nad Turskom sa 3:1 naše odbojkašice plasirale su se u finale Evropskog prvenstva.

Idemoo devojke, medalja je vaša 🇷🇸

245ReTweets1903Favorites·Details
🥈 Odbojkašice #TeamSerbia su VICEŠAMPIONKE Evrope!

One su u finalu Evropskog prvenstva izgubile od reprezentacije Italije sa 3:1 i tako osvojile srebrnu medalju.

Bravo devojke 🇷🇸

180ReTweets1648Favorites·Details
🥇 Basketaši 3x3 su ŠAMPIONI Evrope!!

🏀 Naši basketaši pobedili su reprezentaciju Litvanije sa 20:14 u finalu Evropskog prvenstva koje se održava u Parizu u tako osvojili ZLATNU medalju.

Bravoo momcii 💪🇷🇸

165ReTweets1193Favorites·Details
Četvrta pobeda na Evropskom prvenstvu! Selekcija Azerbejdžana je savladana sa 3:0 u setovima! 🎉 https://t.co/gOGk2BYdlf
96ReTweets1287Favorites·Details
💪 POLUFINALEE!!

🏐 Pobedom nad reprezentacijom Francuske sa 3:1, naše odbojkašice izborile su plasman među četiri najbolje ekipe Evropskog prvenstva.

Idemoo devojkee 🇷🇸

107ReTweets934Favorites·Details
52ReTweets692Favorites·Details
🏐 Odbojkaši su u četvrtfinalu Evropskog prvenstva!

Oni su pobedom nad Turskom sa 3:2 obezbedili plasman među 8 najboljih reprezentacija Evrope.

Idemoo momcii 💪🇷🇸

55ReTweets580Favorites·Details
💪 POLUFINALE za odbojkaše #TeamSerbia na Evropskom prvenstvu!

🏐 Oni su pobedom nad Holandijom sa 3:0 obezbedili plasman među četiri najbolje ekipe.

💪 Bravoo momcii

50ReTweets554Favorites·Details
🏐 Druga POBEDA u nizu za odbojkaše #TeamSerbia u grupnoj fazi Evropskog prvenstva koje se održava u Poljskoj. Oni su rezultatom 3:0 savladali reprezentaciju Ukrajine i tako nastavili put ka odbrani evropske titule.

Bravo momcii 💪

36ReTweets569Favorites·Details
🥉 BRONZA za Stašu Gejo na Svetskom prvenstvu u sportskom penjanju!

👉 Staša je u disciplini bolder osvojila treće mesto na prvenstvu koje se održava u Moskvi.

36ReTweets476Favorites·Details
🏐 Odbojkaši su u osmini finala Evropskog prvenstva!

Oni su pobedom nad Grčkom sa 3:2 završili grupnu fazu takmičenja na 2. mestu.

Idemoo momcii, samo napred 💪🇷🇸

32ReTweets523Favorites·Details
💪 Još jedna POBEDA odbojkaškog #TeamSerbia sa 3:1 nad Portugalom u okviru Evropskog prvenstva koje se igra u Poljskoj.

Bravoo momci 🏐🇷🇸

27ReTweets496Favorites·Details
25ReTweets374Favorites·Details
5ReTweets268Favorites·Details
🤽🏽 Kapica kapitena @10Filipovic koji se na Olimpijskim igrama odbranjenim zlatom oprostio od vaterpolo reprezentacije, može postati upravo vaša, učešćem u humanitarnoj aukciji naših olimpijaca.
23ReTweets84Favorites·Details
🏐 Naši odbojkaši nisu uspeli da izbore finale Evropskog prvenstva.

👉 Srbija će u nedelju od 17.30 u utakmici za bronzu igrati protiv domaćina Poljske

9ReTweets175Favorites·Details
📺 Danas od 14.40h na #RTS2 nova emisija #OlimpijskiKrugovi.

👉 O svemu što se dešavalo na Olimpijskim igrama u Tokiju, o protivnicima, brojnim izazovima i dočeku ispred Skupštine Beograda veoma emotivno pričaju osvajači medalja #TeamSerbia https://t.co/s1i8sQ735l