TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ZAGORAC KAO SALE ĐORĐEVIĆ: Partizan trojkom u poslednjim sekundama savladao Zvezdu i izjednačio na 1:1!

Espreso - 12.06.2019

Sva dešavanja sa današnjeg meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog" Košarkaši P artizana savladali su Crvenu zvezdu rezultatom 73:72 i u narednom meču će imati meč loptu za petu uzastopnu titulu šampiona Srbije. Viđena je neizvesna utakmica u većem delu meča.

BLOG UŽIVO, KURIR TV: Partizan - Zvezda 64:68, opet drama u paklu Pionira! Povredio se Dobrić

Kurir - 12.06.2019

TOK MEČA : Četvrta četvrtina : 40. minut - 70:72 - Faje iz odbojke pogađa šest sekundi pre kraja. 40. minut - 70:70 - Jaramaz asistirao, a Nikola Janković daje zicer pod faulom, ali promašuje dodatno slobodno bacanje. Do kraja 28 sekundi... 40.

(UŽIVO, 4/4) KLS finale, drugi čin: Zvezda vodi, ali je ostala bez Dobrića, Janković "vuče" Partizan (FOTO) ...

Telegraf - 12.06.2019

Crveno-beli vode u seriji 1:0 Drugi čin KLS finala za prevlast u srpskoj košarci između i stiže dva dana nakon uzbudljive pobede aktuelnog šampiona pred svojom publikom (98:94), uz negodovanje poraženih na račun suđenja.