ВЕСТИ

NEWS

Votford u 12. kolu ostvario prvu pobedu u sezoni

B92 - 08.11.2019

Fudbaleri Votforda pobedili su Norič rezultatom 2:0 u prvom meču 12. kola Premijer lige. Votford je uspeo da prekine crnu seriju i upiše prvu pobedu u sezonu tek posle 12 mečeva, dok je Norič nastavio da razočarava posle odličnog starta.

Norič nemoćan i sa igračem manje

ALO - 08.11.2019

Fudbaleri Votforda savladali su Norič u gostima rezultatom 2:0. Mrežu domaćina načeo je Delofeu već u 2. minutu, ali uprkos sjajno otvorenom meču, Votford je prednost udvostručio tek 50 minuta ksnije golom Greja. Iako su gosti u 65.

Deulofeu sve radi, Votford štiklom ugasio Norić (VIDEO)

Mozzart Sport - 08.11.2019

Konačno je svanulo Votfordu, Kanarinci su ostali u mraku. Derbi začelja Premijer lige pripao je gostima, koji su imali klasnog pojedinca. Da, radi se o nekadašnjem omladincu Barselone i krilu Milana, Đeraru Deulofeuu.

Dva šuta u okvir i dva gola, Votfordu derbi začelja!

Sportske.net - 08.11.2019

Votford je uspeo da slavi na gostovanju poslednjeplasiranom timu. Norič je večeras imao veliku šansu da krene sa vađenjem sa dna, ali nisu uspeli u tome. Umesto toga, izgubili su od direktnog konkurenta za opstanak, Votforda, bilo je 0:2 večeras na "Kerou roudu". Već u 2.

KONAČNO PREKID OČAJNE SERIJE Votford najzad pobedio, nesrećni Norič prva žrtva "stršljenova"

Blic - 08.11.2019

Fudbaleri Votforda pobedili su Norič rezultatom 2:0 u prvom meču 12. kola Premijer lige, i tako prekinuli crnu seriju utakmica bez pobeda, koja je trajala čak 11 utakmica. Nakon ovog meča "stršljenovi" više nije poslednji na tabeli, već je tu poziciju preuzela ekipa koja se ove ...