ВЕСТИ

NEWS

Rijeka i Gzira se šale na račun Hajdukovog debakla

Index.hr - 30.07.2021

RIJEKA je s ukupnih 3:0 prošla maltešku Gziru United u drugom pretkolu Konferencijske lige, a nakon uzvratne utakmice na Twitteru zajedno su se sprdali na račun Hajduka. "Žao nam je Gzira, ali ovdje nema vanzemaljaca", napisala je Rijeka na svom službenom profilu nakon što je u ...

Kao da gnjev navijača i težak poraz nisu dovoljni... Gzira se još jednom sprdala s Hajdukom!

Vecernji.hr

Gzira se opet sprda s Hajdukom: 'Izvanzemaljci su u Kazahstanu'

24sata.hr

Gzira nije imala snage za još jednu senzaciju u Hrvatskoj, ali jest za novu šalu na račun Hajduka: "Izvanzemaljci su otišli u Kazahstan"

Dnevnik.hr

Predsjednik Hajduka oglasio se nakon još jedne sramote u Europi

Dnevnik.hr - 30.07.2021

Nova sezona i nova nada za navijače Hajduka da se nešto konačno učini u Europi, no Hajduk je sinoć razbijen kod Tobola 4:1 i ispao je iz Europe već u 2. pretkolu. Lovre Kalinić kao kapetan jedini je dao izjave nakon utakmice.

Lovre Kalinić: "Ma velika sramota. Nedopustivo je ovo što nam se događa"

Dnevnik.hr

Lovre Kalinić: Ovo je velika sramota. Nedopustivo, toliko neodgovornosti...

Index.hr

Kalinić: Pa ovo je sramota! I za mene i za cijelu momčad. Nisu nam stvorili šansu, a izbacili nas

24sata.hr - 29.07.2021

Trener Hajduka Jens Gustafsson teško je pronalazio riječi kojima bi opisao ono što se dogodilo njegovoj momčadi, koja je u 120 minuta u Kostanayu primila četiri gola i ispala iz drugog pretkola kvalifikacija za Konferencijsku ligu od malo poznatog Tobola.

Hajduk bez Livaje, Bjelica vjeruje u prolaz Osijeka: Imamo pobjednički gard

Vecernji.hr

Hajduk bez Livaje na "srpski" Tobol, Osijeku najteži posao, Rijeka već gleda ka Škotskoj

Mozzart Sport

HOROR HAJDUKA U REŽIJI SRBA: Splićani eliminisani nakon 2:0 iz prvog meča

Novosti - 29.07.2021

Bivši fudbaler Crvene zvezde Dušan Jovančić ih je načeo u 56. minutu i najavio pakao po Dalmatince. Dominacija Srba se nastavila, Zoran Tošić je pet minuta kasnije asistirao Sergeevu za 2:0. Upravo se strelac drugog gola upisao još jednom u 67. minutu.