ВЕСТИ

NEWS

Monaco pokleknuo u derbiju: Lyon srušio Kovačevu momčad

24sata.hr - 16.10.2021

Lyon je u 10. kolu francuskog prvenstva pobijedio Monaco 2-0 i zasjeo na peto mjesto. Monaco je trenutačno sedmi, no ovo mu je bio već četvrti poraz nakon deset utakmica Nakon tri uzastopne pobjede, činilo se kako se Monaco munjevito uspinje prema vrhu.

Lyon srušio Monaco: Četvrti poraz u sezoni momčadi Nike Kovača

Dnevnik.hr - 16.10.2021

U dvoboju 10. kola Francuske lige Lyon je na svom Gerlandu svladao Monaco s 2-0 i probio se na peto mjesto. Pogotke su za Lyon polučili Kamerunac Ekambi (74pen) i Belgijanac Danayer (90) za već četvrti poraz u sezoni momčadi Nike Kovača. Vodi PSG s 27 bodova, Lens je drugi s 18.

Lyon u derbiju francuskog nogometa pobijedio Kovačev Monaco

Index.hr - 16.10.2021

LYON je u desetom kolu francuskog nogometnog prvenstva pobijedio Monaco Nike Kovača 2:0. Prvi gol na utakmici je zabio Karl Toko Ekambi s bijele točke u 74. minuti. Prethodno je faul za najstrožu kaznu napravio Axel Disasi. U 91. minuti je Jason Denayer postavio konačnih 2:0.

Penal koji je PSG-u donio pobjedu izazvao bijes: "Nevjerojatno. To je nemoguće"

NAKON preokreta PSG je sinoć navečer pobijedio Angers 2:1, a gol za pobjedu pariškoj momčadi donio je Kylian Mbappe golom s bijele točke u 87. minuti. Međutim, taj penal je izazvao puno buke u Francuskoj. Prije igranja rukom braniča Angersa, napadač PSG-a Mauro Icardi evidentno ...

Monaco daleko od prošlogodišnje forme: Lyon u derbiju pobijedio 2:0

Vecernji.hr - 17.10.2021

Vodi PSG s 27 bodova, Lens je drugi s 18. Lyon sada ima 16, a Monaco je ostao na 14 bodova. U dvoboju 10. kola Francuske lige Lyon je na svom Gerlandu svladao Monaco 2:0 i probio se na peto mjesto. NAJBOLJE OD HR NOGOMETA Derbi kakav bi svatko poželio: Dinamo uspio nadoknaditi ...

Mbappe sam protiv šestorice. Pogledajte kako je završilo

"LOW COST PSG", tako su francuski novinari nazvali momčad koja je igrala protiv Angersa u 10. kolu Ligue 1. Zato što u momčadi nije bilo Messija i Neymara. Ipak, savršeno ih je zamijenio jedini preostali član "najjačeg napada u povijesti".

PSG do preokreta iz penala: Hit sezone je dugo vodio u Parizu, pali su u 87. minuti

Dnevnik.hr - 15.10.2021

Vrlo sretno su nogometaši Paris St. Germaina ostvarili pobjedu u prvom dvoboju 10. kola francuske Ligue 1. S 2:1 su na domaćem terenu svladali Angers . Bez Messija i Neymara cijelu utakmicu se PSG mučio protiv Angersa koji je poveo u 36. minuti golom Fulginija.

PSG teškom mukom slavio protiv Angersa iz diskutabilnog jedanaesterca

Vecernji.hr - 15.10.2021

Mbappe je preuzeo odgovornost te je zabio gol za 2-1 i devetu prvenstvenu pobjedu PSG-a ove sezone (uz jedan poraz). Vrlo sretno su nogometaši Paris St. Germaina ostvarili pobjedu u prvom dvoboju 10. kola francuske Ligue 1. S 2-1 su na domaćem terenu svladali Angers.