ВЕСТИ

NEWS

Kiks Sosijedada protiv "fenjeraša"

B92 - 08.11.2019

Fudbaleri Real Sosijedada i Leganesa odigrali su nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 13. kola Primere. Sosijedad je trenutno prvi na tabeli španskog šampionata sa 23 boda, dok je Leganes poslednji sa samo šest osvojenih bodova. Mikel Merino je u 63.

Iznenađenje u sosijedadu

ALO - 09.11.2019

Fudbaleri Leganesa uspeli su da osvoje bod na gostovanju Real sosijedadu rezultatom 1:1, i tak oveć u prvom susretu 13. kola La lige prirede iznenađenje. Sosijedad je u 63. minutu golom Merina krunisao inicijativu i stigao do prednosti, ali su borbeni gosti golom En Nesirija u ...

Pa posle kažite da Primera nije ujednačena: Fenjeraš nacrtao rokadu na vrhu (VIDEO)

Mozzart Sport - 08.11.2019

Možda Barselona i Real nisu tako dominantni u Evropi kao početkom ove decenije – kad su uz Bajern iz Minhena činili neprikosnoveni trio najjačih ekipa Starog kontinenta – ali ostali španski klubovi su sa parama od novog TV ugovora sigurno ojačali.

Sosijedad propustio priliku, samo bod!

Sportske.net - 08.11.2019

Večeras je Sosijedad imao šansu da pobegne Barseloni i Realu na tri boda prednosti, ali se to nije desilo. Real Sosijedad je večeras ugostio Leganes, ali pobednika nije bilo. U okviru 13. kola domaći tim nije uspeo da stigne do nove pobede i da tako bude na 3 boda prednosti u ...

SOSIJEDAD RAZOČARAO Prvoplasirani tim Primere uzeo samo bod protiv "fenjeraša"

Blic - 09.11.2019

Fudbaleri Real Sosijedada i Leganesa odigrali su nerešeno 1:1 (0:0), u prvoj utakmici 13. kola Primere. Sosijedad je trenutno prvi na tabeli španskog šampionata sa 23 boda, dok je Leganes poslednji sa samo šest osvojenih bodova. Mikel Merino je u 63.

LIDER TABELE UZEO SAMO BOD: Remi Sosijedada i Leganesa (VIDEO)

Kurir - 09.11.2019

Sosijedad je trenutno prvi na tabeli španskog šampionata sa 23 boda, dok je Leganes poslednji sa samo šest osvojenih bodova. Mikel Merino je u 63. minutu doveo Sosijedad u vodjstvo, a izjednačenje i bod doneo je Jusef en-Nesiri u 78. minutu.