ВЕСТИ

NEWS

Bez golova na Molinou, Čaduri isključen u timu Lestera

B92 - 14.02.2020

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su meč bez golova u susretu 27. kola Premijer lige. Bez obzira na rezultat, na "Molinou" je bilo veoma uzbudljivo, ali je utisak da su podbacili napadači oba tima. Diigo Žota je u 11.

VAR opet video ofsajd koji se ne biste ni setili da proverite

Mondo - 14.02.2020

Ipak, na kraju je to poštena odluka. Mladi fudbaler iz Portugala izveo je korner tako što je dodao loptu Dijegu Žoti, njegov zemljak mu je vratio nazad, nakon čega je usledio centaršut i još dva dodira sa loptom pre gola Bolija, međutim...

Himenez u paklu promašaja, Lester baš bled, VAR ponovo u prvom planu

Mozzart Sport - 14.02.2020

Užasno golgetersko veče Raula Himeneza, bleda partija Lestera i bod koji u ovom trenutku više znači Lisicama. Ekipa Brendana Rodžersa se polako približava Ligi šampiona i u ovom trenutku je previše ne zanima utisak koji je ostavila na ovoj utakmici.

PL - Lester se provukao, milimetri odlučivali na "Molinou", Himenez tragičar! (video)

Sportske.net - 14.02.2020

Vulverhempton je u okviru 26. kola Premijer lige dočekao Lester. "Vukovi" su ugostili "Lisice", meč je okončan sa najnepopularnijih 0:0. Bilo je pregršt prilika na obe strane, prvi je imao Diogo Žota, ali je njegov udarac u 11. minutu uspeo da ukroti Šmajhel. U 24.

Vulvsi i Lester bez golova

N1 - 14.02.2020

U meču 26. kola Premijer lige Vulverhempton i Lester odigrali su meč bez golova. Duel Vulverhemptona i Lestera završen je bez golova. U poslednjem minutu prvog poluvremena Vili Boli postigao je gol za Vulvse, ali je odlukom VAR sudije gol poništen zbog ofsajda.

Bez golova u okršaju Vulvsa i Lestera

RTS - 14.02.2020

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su nerešeno bez postignutih golova u meču 26. kola Premijer ...

(VIDEO) BILO SVEGA OSIM GOLOVA! VAR poništio radost "vukovima", Lester digao ruke od titule!

Informer - 14.02.2020

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su meč 26. kola Premijer lige bez pobednika (0:0) Dva jako interesantna tima koja imaju visoke ciljeve ove sezone u borbi za Evropu morali su na kraju da se zadovolje sa po bodom iz međusobnog okršaja.

Lester propustio priliku da zauzme drugo mjesto

RTCG - 14.02.2020

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su večeras neriješeno 0:0, u utakmici 26. kola Premijer lige. Fudbaler Vulverhemptona Vili Boli je u 45. minutu postigao gol, ali je poslije upotrebe VAR tehnologije sudija Majk Din poništio pogodak zbog ofsajda.

LISICE ODOLELE VUKOVIMA: Vulvsi proklinju VAR, Lester slavi bod s igračem manje

Kurir - 14.02.2020

Fudbaler "vukova" Vili Boli je u 45. minutu postigao gol, ali je posle upotrebe VAR tehnologije sudija Majk Din poništio pogodak zbog ofsajda. "Lisice" su utakmicu završile sa desetoricom, pošto je u 76. minutu drugi žuti karton dobio Hamza Čaudri.