ВЕСТИ

NEWS

Preokretom do nove pobede u nizu

ALO - 09.11.2019

Fudbaleri Hofenhajma slavili su na gostovanju Kelnu rezultatom 2:1 u okviru 11. kola Bundeslige. Iako je domaćin na odmor otišao sa golom prednosti zahvaljujući Kordobi koji je u 34. minutu zatresao mrežu, Hofenhajm je u nastavku utakmice uspeo da u potpunosti preokrene rezultat.

Keln će sanjati sudiju – Hofenhajm do pobede u 98. iz penala

B92 - 08.11.2019

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su na gostovanju Keln 2:1, u prvom meču 11. kola Bundeslige. Domaći fudbaleri u trećoj utakmici zaredom nisu uspeli da dođu do boda i nalaze se zoni ispadanja, dok su gosti ostvarili petu pobedu zaredom.

ŠOK U KELNU: Hofenhajm do pobede iz penala u 98. minutu!

Kurir - 08.11.2019

Keln je poveo u 34. minutu golom Džona Kordobe, izjednačio je Sarkis Adamjan u 48. minutu, da bi pobedu gostujućem timu doneo Jirgen Lokadija u 98. minutu iz penala. Hofenhajm je trenutno drugi na tabeli nemačkog šampionata sa 20 bodova, dok je Keln na 17.

ŠOK U KELNU: Hofenhajm odneo bodove golom u 97. minutu!

Espreso - 08.11.2019

Jarčevi se nalaze u zoni ispadanja i predstoji im velika borba za opstanak Fudbaleri Hofenhajma savladali su Keln u okviru 11. kola Bundeslige . Bilo je 2:1. Džon Kordoba je doveo domaće u prednost u 34. minutu, ali sve je počelo da pada u vodu kada je izjednačio Sargis Adamjan.

Hofenhajm u OSMOM minutu nadoknade do pobede! (video)

Sportske.net - 08.11.2019

Iako je bilo 4 minuta nadoknade vremena, Hofenhajm je u osmom stigao do pobede nad Kelnom. Veoma interesantna utakmica u Kelnu gde je domaćin dočekao ekipu Hofenhajma. Gost je na kraju izašao kao pobednik, bilo je 1:2 i to nakon preokreta. Domaćin je poveo u 34.

Zvezda strepela od njega, on tek sada postigao gol u Bundesligi (VIDEO)