TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

UMESTO RONALDA SPASAO IH ANONIMNI KLINAC: Dobio je šansu pre Portugalca i iskoristio je!

Mondo - 14.01.2021

Ekipa Juventusa je izborila plasman među osam najboljih timova u Kupu Italije. Đenova ni u tim trenucima nije odustala, gosti su uspeli da izjednače i meč odvedu u produžetke, ali se tamo ukazao momak za kog nikada niste čuli.

Juventus u produžetku pobedio Đenou i sad čeka Đuričića

Nova - 13.01.2021

Fudbaleri Juventusa pobedili su Đenou sa 3:2 posle produžetaka u osmini finala Kupa Italije. “Stara dama” je slavila zahvaljujući pogotku Hamze Rafije iz Tunisa, iako se Đenoi suprostavila u izmenjenom sastavu i bez glavnih zvezda tokom većeg dela utakmice.

I Juve se namučio, a nije morao

Mozzart Sport - 13.01.2021

Milan je do četvrtfinala Kupa Italije morao preko penala, Inter kroz produžetke, a ni Juventus nije uspeo da svoj posao odradi u 90 minuta. Iako je delovalo da će tako biti... Stara dama je tek posle produžetaka slomila otpor žilave Đenove, slavila 3:2 i plasirala se među osam ...

Debitant spasio Juventus blamaže! (VIDEO)

ALO - 13.01.2021

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u četvrtfinale italijanskog Kupa, nakon što su večeras u Torinu nakon produžetaka savladali Đenovu sa 3:2. Stara dama je u ovaj meč ušla bez Kristijana Ronalda i činilo se da neće imati većih problema da dođu do trijumfa.

NOVA DRAMA STARE DAME: Juventus posle produžetaka i DRAME preko Đenove do četvrtfinala Kupa! VIDEO

Kurir - 13.01.2021

Fudbaleri Juventusa plasirali su se večeras u četvrtfinale Kupa Italije, nakon što su u osmini finala na domaćem terenu posle produžetaka pobedili Đenovu sa 3:2. Juventus je poveo golom Dejana Kuluševskog u drugom minutu meča, da bi u 23.

Juventus strepeo od hrabre Đenove, "stara dama" nakon produžetaka do četvrtfinala Kupa Italije

Telegraf - 13.01.2021

Fudbaleri Juventusa uspeli su da se plasiraju u četvrtfinale Kupa Italije , ali tek nakon produžetaka pošto im je hrabra Đenova prilično dobro parirala u Torinu odigravši 2:2 u regularnom delu utakmice, ali je "stara dama" slavila 3:2 nakon dodatnih 30 minuta igre.

Juventus jedva izbacio Đenou

B92 - 13.01.2021

Fudbaleri Juventusa su rezultatom 3:2 pobedili Đenou u utakmici osmine finala kupa Italije. Favorizovani Juventus se dugo mučio sa ekipom Đenoe u osmini finala kupa, ali je ipak slavio sa 3:2 i plasirao se u narednu rundu takmičenja.

Juve nakon produžetaka savladao Đenovu i plasirao se u četvrtfinale Kupa

Avaz - 13.01.2021

Juventus je nakon produžetaka izborio plasman u četvrtfinale Kupa Italije. "Stara dama" je u veoma uzbudljivom meču savladala Đenovu nakon 120 minuta igre (3:2). Golovima Dejana Kuluševskog (Kulusevski ) i Alvara Morate Juventus je nakon 23 minute igre vodio sa 2:0, a šest ...