ВЕСТИ

NEWS

Stanković hteo da vrati Kataija, pa odustao: Kad sam video teren…

Nova - 16.10.2021

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković otkrio je zbog čega nije vratio na teren Aleksandra Kataija, koji se oporavio posle koronavirusa, ali nije zaigrao protiv Kolubare. Zvezda je u subotu pobedila Kolubaru u Lazarevcu sa 7:1, u meču 13.

DOBRO ZAPAMTI ŠTA ZNAČI DATI GOL ZA ZVEZDU! DEKIJEVA "LEKCIJA" LAZETIĆU: Talenta traži Milan, a on je postigao prvenac!

Mondo - 16.10.2021

Dejan Stanković imao je poruku za mladog napadača sa čijim je stricem igrao u Zvezdi. Jasno je da je Dejan Stanković bio oduševljen partijom svojih momaka, ali je nakon meča mirno govorio, pokazavši kako bi trebalo da se ponesete i u velikoj pobedi.

Zvezdina "sedmica" protiv Kolubare u Lazarevcu; Stanković: Svaki šut osim penala ušao u gol

RTV - 16.10.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas Kolubaru u Lazarevcu 7:1 (6:0) u utakmici 13. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su protiv debitanta u elitnom društvu ostvarili jednu od najubedljivijih prvenstvenih pobeda u istoriji i napravili najbolju uvertiru za meč protiv ...

SVIMA DAO DESETKU: Stanković zadovoljan odnosom igrača u utakmici protiv Kolubare

Kurir - 16.10.2021

Stanković zadovoljan odnosom igrača u utakmici protiv Kolubare " Izgleda mnogo dobro kada 'otvoriš' utakmicu na vreme i za razliku od drugih utakmica ovde je svaki šut ulazio u gol, osim penala koji smo promašili.

Stanković: Svaki šut osim penala ušao u gol

RTS - 16.10.2021

Izgleda mnogo dobro kada otvoriš utakmicu na vreme i za razliku od drugih utakmica ovde je svaki šut ulazio u gol, osim penala koji smo promašili, izjavio je trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković posle pobede protiv Kolubare u ...

Stankovićeva Zvezda spremna za Dansku: Bežati nećemo, plena se ne odričemo!

Mozzart Sport - 16.10.2021

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković bio je zadovoljan zalaganjem svoje ekipe na utakmici u Lazarevcu, ali i zbog toga što je na poluvremenu mogao da odmori nekolicinu važnih igrča svoje ekipe i sačuva ih od teškog terena.

Stanković već gleda ka Danskoj: "Nećemo bežati, uspeli smo da odmorimo igrače"

Telegraf - 16.10.2021

Fudbaleri Crvene zvezde pokazali su najdominantniju partiju ove sezone na gostovanju Kolubari u Lazarevcu. Tim Dejana Stankovića "spakovao" je ukupno sedam golova domaćima, koji već do poluvremena nisu mogli na prste jedne ruke da izbroje primljene pogotke.

"SVAKI ŠUT ULAZIO U GOL" Stanković realan nakon demoliranja Kolubare: Uspeli smo i da se odmorimo

Blic - 16.10.2021

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Kolubaru u Lazarevcu sa 7:1 u okviru 13. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su već maltene u prvom delu igre rešili pitanje pobednika, da bi sigurnom igrom u drugom poluvremenu došli do nova tri boda u nacionalnom prvenstvu.