ВЕСТИ

NEWS

LaLiga: Betis u 94' iz penala do pobede nad Đironom

B92 - 20.01.2019

Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu ekipu Đirone sa 3:2, u utakmici 20. kola španske Primere. Betis je upisao osmu pobedu od početka sezone i sedmi je na tabeli sa 29 bodova, dok je Djirona deseta sa pet bodova manje. Ekipa Betisa povela je u 12.

UĐE SA KLUPE I REŠI MEČ: Mesi pokazao klasu, Barsa nastavila šampionsku trasu! VAR naljutio Žutu podmornicu!

Espreso - 20.01.2019

Krajnje interesantan meč imali smo prilike da gledamo na otvaranju dana u španskom fudbalu UĐE SA KLUPE I REŠI MEČ: Mesi pokazao klasu, Barsa nastavila šampionsku trasu! VAR naljutio Žutu podmornicu! Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu ekipu Đirone sa 3:2, u utakmici 20.

Penal u 90+4! Betis pobedio posle 34 dana (VIDEO)

Mozzart Sport - 20.01.2019

Kakva nesreća za Đironu, i kakva radost za navijače Betisa. Posle velike krize tim iz Sevilje je konačno dočekao da pobedi. I to golom iz penala u četvrtom minutu sudijske nadokande – 3:2. Sve je slutilo na to da će Đirona nastaviti da prkosi zakonu velikih brojeva, te da će ...

Betis u poslednjim trenucima do totalnog preokreta!

Sportske.net - 20.01.2019

Veoma zanimljiva utakmica Betisa i Đirone završena je pobedom domaćina. Betis je uspeo da savlada Đironu u okviru 20. kola španske Primere, bilo je 3:2 (1:2). Kao što vidite, Betis je slavio nakon totalnog preokreta, a jedan smo videli i u prvom poluvremenu.

PRIMERA Betis do pobede nad Đironom iz penala u 94. minutu

Blic - 20.01.2019

Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu ekipu Đirone sa 3:2 u utakmici 20. kola španske Primere. Betis je tako upisao osmu pobedu od početka sezone i sedmi je na tabeli sa 29 bodova, dok je Đirona deseta sa pet bodova manje. Ekipa Betisa povela je u 12.

DRAMA U SEVILJI: Betis slavio protiv Đirone

Kurir - 20.01.2019

Betis je upisao osmu pobedu od početka sezone i sedmi je na tabeli sa 29 bodova, dok je Djirona deseta sa pet bodova manje. Ekipa Betisa povela je u 12. minutu golom Telja, ali je Đirona golovima Aleša Garsije i Dumbije u 36. i 44. minutu preokrenula rezultat.