TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

BUBLIK PONOVO U SVOM STILU Napravio neviđeni potez u finalu, publika mu zviždala, on se smejao (VIDEO)

ALO - 26.09.2022

Navikao nas je na nesvakidašnje poteze, ali ovo još nismo videli Kazahstanski teniser Aleksander Bublik izgubio je u finalu turnira u Mecu od Italijana Lorenca Sonega sa 2:0, po setovima 7:6, 6:2, ali će ostati upamćen po nesvakidašnjem potezu koji je izveo.

Pogledajte šta je uradio usred ATP finala, a onda počeo da se smeje na klupi kao lud

Telegraf - 26.09.2022

Aleksander Bublik je verovatno najluđi teniser na ATP turu. Jedini razlog što nije toliko medijski propraćen, poput recimo Nika Kirjosa, jeste što nije toliko popularan i ne ostvaruje tako dobre rezultate kao Nik.

VIDEO Pokušao zakucati drškom reketa u finalu turnira! Publika izviždala Alexandera Bublika

24sata.hr - 26.09.2022

Bilo je to pri rezultatu 7-6, 3-1 u korist Talijana, a Bublik je taj čitavi gem igrao onako, na svoj način. Od asova, servisa ispod ruke pa do zakucavanja drškom reketa... Alexander Bublik jedan je od tenisača koji voli zabavljati publiku, ali u Metzu je možda i prešao granicu ...

Bublik pravio "cirkus" u finalu – i izgubio VIDEO

B92 - 25.09.2022

Kazahstanski teniser Aleksander Bublik izgubio je i svoje šesto finale u karijeri. On je poražen od Lorenca Sonega u Mecu rezultatom 7:6(3), 6:2, a ni ovoga puta nije izostala njegova "opuštenost" na terenu. U trenucima, kada je bilo jasno da se Bublik oprašta od trofeja, ...

ITALIJAN OSVOJIO FRANCUSKU: Sonego osvojio titulu na turniru u Mecu

Kurir - 25.09.2022

Italijanski teniser Lorenco Sonego osvojio je danas titulu na turniru u Mecu, pošto je u finalu pobedio 44. igrača sveta Kazahstanca Aleksandera Bublika posle dva seta, 7:6, 6:2. Sonego, 65. teniser sveta, pobedio je posle 87 minuta.

VIDEO Bublik se zabavljao na terenu pa dobio zvižduke publike

Index.hr - 25.09.2022

TALIJANSKI tenisač Lorenzo Sonego, 65. igrač svijeta po ATP ljestvici, pobjednik je dvoranskog ATP turnira u francuskom Metzu, gdje je u finalu pobijedio dvadesetak mjesta bolje rangiranog Kazahstanca Aleksandera Bublika sa 7:6, 6:2 u setovima.

ITALIJAN OSVOJIO FRANCUSKU: Lorenco Sonego osvojio titulu na turniru u Mecu