ВЕСТИ

NEWS

Lester pregazio VBA, Liga šampiona sve izvesnija

Nova - 23.04.2021

Fudbaleri Lestera pobedili su kao domaćini Vest Bromvič Albion sa 3:0 u utakmici 32. kola engleske Premijer Lige. Lester je meč rešio sjajnim razdobljem od 23. do 36. minuta. Prvo je Timoti Kastanje dobio fenomenalan pas iz poslednje linije svog tima preko čitavog terena, ...

Lester dominantan protiv VBA

B92 - 22.04.2021

U zaostaloj utakmici 32. kola engleske Premijer lige Lester je sa 3:0 (3:0) savladao Vest Bromvič Albion. Susret na "King Pauer" stadionu rešen je u prvom poluvremenu kada su viđena sva tri pogotka "lisica". Najpre je mrežu zatresao Džejmi Vardi u 23.

"LISICE" HITAJU KA LIGI ŠAMPIONA: Vest Bromvič bez šansi!

Espreso - 22.04.2021

U narednom kolu Lester će gostovati Sautemptonu, dok će Vest Bromvič dočekati Vulverhempton Fudbaleri Lestera pobedili su večeras kao domaćini Vest Bromvič sa 3:0, u 32. kolu engleske Premijer Lige . Golove za Lester su postigli Džejmi Vardi u 23, Džoni Evans u 26.

Lester vezao Vrećice u čvor: Vardi i Ihenačo terorisali odbranu Vest Broma (VIDEO)

Mozzart Sport - 22.04.2021

Lester ekspres krenuo je sa perona za Ligu šampiona. I to punom brzinom. Pregazio je Lester ekipu Vest Broma na King Pauer stadionu i pogurao je sastav Sema Alardajsa u Čempionšip. Oseća se miris Lige šampiona – 3:0 Ne prepuštaju Lisice ništa slučaju.

(VIDEO) LISICE GAZE KA LIGI ŠAMPIONA: Laka trojka Lestera protiv DAVLJENIKA!

Republika - 22.04.2021

Fudbaleri Lestera imali su lakši trening na stadionu "King pauer" protiv prežaljenog VBA koga su u 33. kolu Premijer lige nadigrali sa 3:0 (3:0). Lisice su sve rešile već u prvom delu igre kada su postigle sva tri pogotka, a strelci su bili Vardi u 23, Evans u 26. i Ihenačo u 36.

"Lisicama" dovoljno 13 minuta za ceo plen - Lester ubedljiv protiv VBA

RTS - 22.04.2021

Fudbaleri Lestera savladali su VBA sa 3:0 u utakmici 32. kola Premijer ...

Lester spreman na borbu, Vardi konačno pogodio

Vijesti.me - 22.04.2021

Lester je treći na tabeli sa i dalje realnim šansama da kroz Premijer ligu dođe i do plasmana u Ligu šampiona. U pobjedi nad Vest Bromom (3:0) sastav Brendana Rodžersa je pokazao da je spreman na veliku borbu u finišu sezone.

NE POSUSTAJU U BORBI ZA LIGU ŠAMPIONA: Het trik Lestera za pobedu nad Vest Bromvičem!

Kurir - 22.04.2021

Fudbaleri Lestera pobedili su večeras kao domaćini Vest Bromvič sa 3:0, u 32. kolu engleske Premijer Lige. Golove za Lester su postigli Džejmi Vardi u 23, Džoni Evans u 26. i Keleči Ihenačo u 36. minutu. Lester je upisao 18.

Lester rešio utakmicu već u prvom poluvremenu!

ALO - 22.04.2021

U zaostaloj utakmici 32. kola engleske Premijer lige Lester je sa 3:0 savladao Vest Bromvič Albion Susret na "King Pauer" stadionu rešen je u prvom poluvremenu kada su viđena sva tri pogotka "lisica". Prvo je mrežu zatresao Džejmi Vardi u 23.