ВЕСТИ

NEWS

DVA MEČA IZ PRIMERE I DVA REMIJA: Levanteu bod protiv Kadiza, Radoja odigrao ceo meč!

Kurir - 19.01.2021

Fudbaleri Kadiza i Levantea odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 19. kola španske Primere. Kadiz je poveo golom Alberta Peree u četvrtom minutu, a četiri minuta kasnije izjednačio je Marti Rožer. Isti igrač je u 11.

Elče ni posle tri meseca nije pobedio, remi i u Kadisu

B92 - 19.01.2021

Fudbaleri Valjadolida i Elčea odigrali su 2:2 na otvaranju 19. kola španske LaLige. Gosti su bili na korak da slave posle tri meseca, ali nisu uspeli da sačuvaju dva gola prednosti u samom finišu. Dvostruki strelac Hosan je bio Elče, ali je domaćin preko Mičela i Fernandesa u ...

Elče prosuo dva gola prednosti i beg u bezbednu zonu (VIDEO)

Mozzart Sport - 19.01.2021

Ako u maju ove godine budu završili ispod crte igrači i stručni štab Elčea sigurno će se na prvu loptu setiti večerašnjeg meča protiv Valjadolida. Setiće se i neće im biti dobro. Elče je na gostovanju timu koji je u vlasništvu legendarnog Ronalda promašio sve.

GOLEADA NA MEČEVIMA PRIMERE! Radoja odigrao svih 90 minuta, Bono odbranio penal u 91'! (VIDEO)

Espreso - 19.01.2021

U poslednjoj utakmici dana sastaju se Sevilja i Alaves Fudbaleri Kadiza i Levantea odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 19. kola španske Primere , a svi golovi su pali u prvih pola sata igre. Kadiz je poveo golom Alberta Peree u četvrtom minutu, a četiri minuta kasnije ...