TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Penal, poništen gol i rovovska borba na otvaranju novog kola Premijer lige: Brajton na kraju jedva uzeo bod kod kuće

Blic - 14.01.2022

Fudbaleri Brajtona i Kristal Palasa remizirali su 1:1 u 22. kolu Premijer lige. Orlovi su došli do prednosti u 69. minutu preko Konora Galagera, iz jedinog šuta u okvir gola na meču, i do finiša je delovalo da će im to biti dovoljno za tri boda. Ipak, u 87.

Kristal Palas ispustio pobedu u dramatičnoj završnici, sami sebi presudili

Nova - 15.01.2022

Fudbaleri Brajtona i Kristal Palasa odigrali su u Brajtonu nerešeno 1:1, u meču 21. kola Premijer lige. Domaći tim je mogao da povede u 38. minutu, ali je udarac Paskala Grosa sa penala odbranio golman Džek Batland.

Palas opet ispustio bodove, autogol spasao Brajton

B92 - 14.01.2022

U prvoj utakmici 22. kola engleske Premijer lige Brajton i Kristal Palas su podelili bodove rezultatom 1:1 (0:0). Domaćin je bio mnogo agilniji u prvom poluvremenu, posebno u završnici u kojoj je najpre Paskal Gros promašio penal, a onda je i poništen gol Nilu Maupaju posle VAR ...

Tragedija Vijerinog "vrtića" - Odbranili sve živo, pa se samoubili!

Sportske.net - 14.01.2022

Mogao je biti viđen još koji gol... Fudbaleri Brajtona i Kristal Palasa remizirali su 1:1 (0:0) u 22. kolu Premijer lige. Vrlo dobar uvod u novo kolo premijeršipa. Brajton je bio odličan na startu duela na stadonu "Ameks", Kristal Palas iznenadio, ali bodovi su ipak podeljeni...

Remi Brajtona i Kristal Palasa u uzbudljivom meču

RTS - 14.01.2022

Brajton i Kristal Palas odigrali su 1:1 u meču 22. kola engleske Premijer ...

Zbog korone odložen još jedan meč u Premijer ligi

N1 - 14.01.2022

Utakmica između Barnlija i Lestera, koja je trebalo da se igra 15. januara, odložena je zbog broja igrača koji su zaraženi virusom korona. Barnli je poslao zahtev Premijer ligi da se meč 22. kola odloži, zbog broja igrača koji su povređeni ili zaraženi virusom korona.

NAJAVA I "TIP" PROGNOZA: Brajton - Kristal Palas

Novosti - 14.01.2022

Domaćin je osvojio sedam bodova u prethodna tri meča u prvenstvu, savladao je Brentford 2:0, i Everton rezultatom 2:3, dok je na "Stamford bridžu" uspeo da remizira sa Čelsijem 1:1, zauzima deveto mesto na tabeli sa 27 bodova. "Galebovi" su takođe obezbedili prolaz u 4.