TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kao da gnjev navijača i težak poraz nisu dovoljni... Gzira se još jednom sprdala s Hajdukom!

Vecernji.hr - 30.07.2021

Nakon čestitke Rijeci, na društvenim mrežama se pojavila poruka o kojoj se priča... Rijeka je u drugom pretkolu Konferencijske lige pobijedla Gziru United 1:0 pa s ukupnih 3:0 prošla dalje, što je za Maltežane koje pamtimo po šoku koju su priredili Hajduku prije dvije godine ...

Gzira se opet sprda s Hajdukom: 'Izvanzemaljci su u Kazahstanu'

24sata.hr

Gzira nije imala snage za još jednu senzaciju u Hrvatskoj, ali jest za novu šalu na račun Hajduka: "Izvanzemaljci su otišli u Kazahstan"

Dnevnik.hr

Kalinić: Pa ovo je sramota! I za mene i za cijelu momčad. Nisu nam stvorili šansu, a izbacili nas

24sata.hr - 29.07.2021

Trener Hajduka Jens Gustafsson teško je pronalazio riječi kojima bi opisao ono što se dogodilo njegovoj momčadi, koja je u 120 minuta u Kostanayu primila četiri gola i ispala iz drugog pretkola kvalifikacija za Konferencijsku ligu od malo poznatog Tobola.

Hajduk bez Livaje, Bjelica vjeruje u prolaz Osijeka: Imamo pobjednički gard

Vecernji.hr

Pakao Hajduka u režiji Srba: Jovančić golom načeo Splićane, Tobol ih u 118. minut izbacio iz Evrope!

Telegraf - 29.07.2021

Fudbaleri Hajduka iz Splita doživeli su novi krah u Evropi pošto su ispustili 2:0 prednosti iz prvog meča protiv Tobola i pretrpeli poraz u revanšu od čak 4:1 u kvalifikacijama za Ligu konferencija, a taj presudni četvrti pogodak postignut je u 118. minutu.

HOROR HAJDUKA U REŽIJI SRBA: Splićani eliminisani nakon 2:0 iz prvog meča

Novosti

Drama u Kazahstanu: Hajduk došao s dva gola prednosti i nakon produžetaka ispao iz Europe!