ВЕСТИ

NEWS

Kanga asistirao za veliki bod Gabona, Rajevac i Gana strepe pred poslednje kolo

Telegraf - 14.01.2022

Fudbaleri Gabona uspeli su da ostanu neporaženi u duelu sa Ganom golom u samom finišu meča, pa je meč završen rezultatom 1:1. Ekipa Gane , koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Milovan Rajevac , povela je u 18. minutu golom kapitena Andrea Ajua .

LETELE PESNICE NA KRAJU MEČA! Kanga asistirao, Rajevac strepi do poslednjeg kola! (VIDEO)

Republika - 14.01.2022

Povela je Gana prelepim golom Andrea Ajua, koji će sigurno ući u konkurenciju za najlepši gol prvenstva. Delovalo je da će izabranici Milovana Rajevca uspeti da upišu prva tri boda, ali da se to ne desi pobrinuo se Alevina koji je na asistenciju Gelora Kange uspeo da izjednači u ...

Kanga i Gabon uzeli bod Gani

B92 - 14.01.2022

Fudbaleri Gabona i Gane remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u 2. kolu grupe B Afričkog kupa nacija. Gana, na čijoj klupi kao selektor sedi Milovan Rajevac, vodila je od 18. minuta efektnim golom Džordana Ajua. Selekcija Gabona, za koju je svih 90 minuta odigrao fudbaler Crvene ...

AKN - Tuča igrača Gane i Gabona, Rajevac će strepeti, viđen i "projektil" Ajua

Sportske.net - 14.01.2022

Kanga asistirao! Fudbaleri Gane i Gabona remizirali su u Jaundeu 1:1 (1:0) u utakmici 2. kola Afričkog kupa nacija. Nije bila previše zanimljiva utakmica grupe "C", ali uprkos tome viđena su dva pogotka i novo razočaranje za "crne zvezde" u završnici duela.

GABON PRED SAM KRAJ IZBORIO BOD PROTIV GANE: Kanga na terenu proveo svih 90 minuta, i dalje imaju šanse za prolaz!

Espreso - 14.01.2022

Gana je upisala prvi bod, dok Gabon ima četiri, dva manje od prvoplasiranog Maroka, dok su Komorska ostrva bez ijednog boda iz prve dve runde Fudbaleri Gabona i Gane remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u 2. kolu grupe B Afričkog kupa nacija.