ВЕСТИ

NEWS

PREMIJER LIGA: Antonio doneo pobedu Vest Hemu protiv Lidsa! Everton bolji od Noriča, remi Votforda i Njukasla! VIDEO

Kurir - 25.09.2021

Fudbaleri Evertona pobedili su danas na svom terenu Norič sa 2:0, u utakmici šestog kola Premijer lige i popeli se na peto mesto na tabeli. Everton je poveo u 29. minutu golom Androsa Taunzenda iz jedanaesterca, a pobedu je obezbedio Abdulaj Dukure pogotkom u 77. minutu.

Preokret Vest Hema u 90, rutina Evertona, remi Lestera

N1 - 25.09.2021

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Lids na Eland roudu posle preokreta sa 2:1 u šestom kolu Premijer lige. Everton je sa 2:0 dobio Norič, Lester i Burnli su remizirali 2:2, dok su Votford i Njukasl odigrali 1:1. Meč visokog intenziteta i velikog uzbuđenja viđen je u okršaju Lidsa i ...

Antonio za preokret "čekićara", Lester "preživeo" Barnli

B92 - 25.09.2021

U tradicionalnom terminu za subotu u Premijer ligi Vest Hem je proslavio pobedu na gostovanju Lidsu rezultatom 2:1 (0:1). "Čekićari" su bili u zaostatku posle prvog poluvremena, tačnije, od 19. minuta kada je Rafinja doveo domaćina u prednost.

Vest Hem u 90. minutu preokrenuo Lids, Lester se vratio iz mrtvih protiv Barnlija, slavio Everton

Telegraf - 25.09.2021

Fudbaleri Vest Hema uspeli su u poslednjim momentima šest kola Premijer lige da stignu do pobede na gostovanju Lidsu 2:1 golom Antonija. Rafinja je u 19. minutu doveo u prednost domaći kolektiv i Lids je tako išao ka pobedi uz sve manje želje da krene napred.

Vardi i Antonio ogrnuli herojski plašt i nastavili dominaciju (VIDEO)

Mozzart Sport - 25.09.2021

Nije Lester dobro počeo sezonu, ali dok ima Džejmija Vardija ne mora da brine. Iskusni napadač je od tragičara izrastao u junaka Lisica u susretu šestog kola sa Barnlijem. Posle autogola na startu susreta, sa dva je omogoćio ekipi Brendana Rodžersa da izbori makar bod ( 2:2 ).

Lids ponovo ispustio prednost, Vest Hem slavio posle preokreta

RTS - 25.09.2021

Fudbaleri Vest Hema nakon preokreta savladali domaći Lids sa 2:1 u meču šestog kola Premijer lige. Everton nadigrao Norič. Tri gola Vardija, dva u protivničku mrežu, jedan u svoju u remiju protiv ...

Veliki preokret Vest Hema protiv Lidsa, Lester spašavao živu glavu

Nova - 25.09.2021

Fudbaleri Evertona pobedili su na svom terenu Norič sa 2:0, u utakmici šestog kola Premijer lige i popeli se na peto mesto na tabeli. Everton je poveo u 29. minutu golom Androsa Taunzenda iz jedanaesterca, a pobedu je obezbedio Abdulaj Dukure pogotkom u 77. minutu.