ВЕСТИ

NEWS

LEVANTE SE PENJE NA VRH Radoja odigrao čitav meč, GOLČINA Rohine donela trijumf protiv Majorke

Blic - 22.11.2019

U prvoj utakmici 14. kola Primere fudbaleri Levantea savladali su Majorku sa 2:1 (0:0). Za domaći tim svih 90 minuta odigrao je Srbin Nemanja Radoja. Prvo poluvreme je proteklo bez golova, a domaćin je do prednosti došao u 52. minutu. Rožer je bio strelac na asistenciju Miramona.

Levante do bodova protiv Majorke

B92 - 22.11.2019

Fudbaleri Levantea pobedili su Majorku u prvom susretu 14. kola La Lige sa 2:1 (0:0). Tako je domaći tim došao do šestog trijumda u sezoni, dok je gostima ovo bio osmi prvenstveni neuspeh. Sva tri gola viđena su u drugom poluvremenu a poveo je Levante u 52. minutu.

Radoja i Levante nastavljaju USPON, "bomba" srušila Majorku!

Mondo - 22.11.2019

Pobedu domaćima doneo Ruben Roćina sjajnim udarcem sa velike udaljenosti. Levante je na početku sezone "štucao", a sada su u sve boljoj formi. Toliko dobroj da su pobedom protiv Majorke sustigli velikog gradskog rivala Valensiju.

Evrogol Ročine sa 30 metara razgalio Žabe (VIDEO)

Mozzart Sport - 22.11.2019

Nije slučajno Barselona dva puta zaredom padala u predgrađu Valensije. I nije se slučajno Atletiko prošle sezone saplitao na stadionu Levantea. Četa Paka Lopeza još jednom je pokazala koliko je opasna na svom terenu, a kada kao ove jeseni i zime ućari po neki bod i na strani - ...

Radoja se radovao, pala Majorka (video)

Sportske.net - 22.11.2019

U prvoj utakmici 14. kola španske Primere slavlje Levantea. Levante je uspeo da savlada Majorku u okviru prvog meča 14. kola španske Primere, bilo je 2:1, a svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu. Prvi gol smo videli u 52.

Svi golovi pali u drugom poluvremenu!

ALO - 22.11.2019

Pobeda Levantea u prvom susretu 14. kola La Lige. Fudbaleri Levantea pobedili su Majorku u prvom susretu 14. kola La Lige sa 2:1 (0:0). Tako je domaći tim došao do šestog trijumda u sezoni, dok je gostima ovo bio osmi prvenstveni neuspeh.