ВЕСТИ

NEWS

Srpski reprezentativac "kida" u dresu francuskog kluba zbog kćerke pevača!

Mondo - 10.12.2019

Domaća štampa prenosi da je Nemanja Radonjić u vezi sa kćerkom našeg poznatog pevača. "Srpski telegraf" piše da je fudbaler Nemanja Radonjić (23), koji igra za Olimpik iz Marseja, u četiri meča postigao tri gola i to nakon ulaska sa klupe, zahvaljujući svojoj novoj devojci.

ZALJUBIO SE DO UŠIJU: Radonjić u vezi sa ćerkom legendarnog SRPSKOG pevača! (FOTO)

Srbija Danas - 10.12.2019

Srpski reprezentativac i član Marselja Nemanja Radonjić, prema pisanju "Srpskog telegrafa", već dva meseca je u vezi sa Sofijom Šašić, ćerkom našeg pevača Željka Šašića. Ovu vest potvrdio je blizak izvor "Srpskog telegrafa" koji navodi da je Nemanja do ušiju zaljubljen u prelepu ...

NEMANJA RADONJIĆ IMA NOV NAČIN PROSLAVE GOLOVA: To je poruka za protivničku odbranu, a inspiraciju je našao u NBA!

Espreso - 10.12.2019

Srpski reprezentativac konačno igra onako kako u Marseju očekuju od njega Eksplodirao je Nemanja Radonjić u poslednje vreme i ozbiljno je počeo da se nameće Andreu Viljašu Boašu za mesto startera u Olimpiku iz Marseja svojim igrama u poslednjih mesec i po dana.

Radonjić kao Harden: "Dosoljavam" golove, najzad me je krenulo

Srpski reprezentativac je u poslednje vreme u odličnoj formi u dresu Olimpika iz Marseja. Nije ga išlo, nikako da krene, a onda je odjednom "proradio". Nemanja Radonjić u poslednje vreme trese mreže kao od šale i postao je pravi hit u Francuskoj.

RADONJIĆEVA KUHINJA - TRI GOLA ZA 84 MINUTA Srbin strelac protiv Bordoa, Marsej JURI PSŽ /VIDEO/

Blic - 10.12.2019

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić , postigao je četvrti gol na šestom meču. Jedan je bio za reprezentaciju, a tri za Marsej . Ako se u obzir uzme samo učinak sa klubom, brzonogi krilni fudbaler je bio strelac tri gola na četiri meča. Poslednji je postigao protiv Bordoa, u 92.

Radonjić za “Novosti” otkrio kako je došao na ideju za proslavu golova: "Dosoljavam" kao Harden (VIDEO)

Novosti - 09.12.2019

Sviđa mi se kako zvezda Hjustona slavi svoje poene. Sad je sve na svom mestu - poručio je Nemanja NEMANjA Radonjić, kada krene - ne zna da stane. Poslednjih mesec dana, u dresu Olimpik Marselja, dokaz su ove tvrdnje.

Šta je zajedničko Nemanji Radonjiću i Džejmsu Hardenu? (video)

Sportske.net - 09.12.2019

Srpski reprezentativac objasnio posle još jednog pogotka u dresu Marseja. Kako sezona odmiče, Nemanja Radonjić igra u sve boljoj golgeterskoj formi. Ne samo da je proradio u reprezentaciji Srbije, nego u poslednje vreme redovno daje golove i za Marsej.

Novi gol Radonjića! VIDEO

B92 - 08.12.2019

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić je postigao gol u pobedi Marselja nad Bordoom od 3:1. Krilni napadač je startovao meč sa klupe, ušao je u igru u 64. minutu, a u strelce se upisao u drugom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

RADONJIĆ PONOVO STRELAC: Srpski reprezentativac dokusurio Bordo! VIDEO

Kurir - 08.12.2019

Radonjić je počeo meč sa klupe, a u igru je ušao u 64. minutu. Do gola je došao u zaustavnom vremennu, kada je iskosa sa leve strane uputio šut u suprotan ugao gola protivnika. Ovo je njegov treći pogodak u poslednje vreme za Marsej. Bordo je poveo golom Adlija u 31.

Nemanja Radonjić PONOVO pogodio: U seriji i on i Marsej!

Mondo - 08.12.2019

Još jedan pogodak srpskog internacionalca za Olimpik. Olimpik je dugo pravog Nemanju Radonjića i dočekao ga! Na gostovanju Tuluzu krajem novembra, srpski napadač je "overio" pobedu Marseja i upisao se u dresu francuskog velikana posle skoro godinu i po.

RADONJIĆ NASTAVIO DA REŠETA U FRANCUSKOJ: Novi gol Srbina i ponovo je pogodio u finišu meča!

Espreso - 09.12.2019

Njegov treći pogodak u poslednjih mesec dana Dugo su čekali u Marseju na Nemanju Radonjića i konačno su počeli da dobijaju od njega ono zbog čega su ga kupili od Crvene zvezde . Srpski reprezentativac postigao je novi, svoj treći gol za Olimpik, u poslednjih mesec dana.

(VIDEO) SRBIN NASTAVIO DA BRILJIRA! Radonjić ponovo strelac za Marsej u zvezdaškom obračunu!

Informer - 08.12.2019

Naš reprezentativac Nemanja Radonjić ponovo je bio strelac za Marsej, ovog puta u pobedi na "Velodromu" nad Bordo-om sa 3:1 u meču 17. kola Lige 1 Ekipa Marseja nastavila je sa sjanim igrama u Francuskoj. Tim sa "Velodroma" uspeo je da veže i šestu pobedu u domaćem šampionatu.

Još jedan Radonjićev gol (VIDEO)

Vesti Online - 08.12.2019

Portugalski trener Andre Vilas Boas ukazao je priliku Nemanji Radonjiću da zaigra od 64. minuta. Nekadašnje Zvezdino krilo ju je ponovo iskoristio budući da mu je ovo gol na trećoj od poslednje četiri utakmice francuske lige.

Radonja u golgeterskoj seriji, pao je i Bordo (VIDEO)

Mozzart Sport - 08.12.2019

To je sada već serija! Treći gol Nemanje Radonjića za Marselj u poslednje četiri utakmice! Nije morao ni ovog puta da bude starter, dovoljno mu je bilo 25 minuta da zatrese mrežu Bordoa u pobedi u derbiju kola – 3:1.

Olimpik posle preokreta savladao bordo

ALO - 08.12.2019

Nemanja Radonjić otkrio zbog koga ovako proslavlja golove!

Telegraf - 10.12.2019

Nemanji Radonjiću je napokon krenulo! Posle određenog ''sušnog perioda'', srpski reprezentativac je u smriaj jeseni uspeo da postigne tri gola za Olimpik iz Marselja! Dovoljno da se ''zapuše usta'' kritičarima koji su imali primedbe na to što donedavno nijednom nije zatresao ...

DOSOLJAVA KAO...Radonjić otkrio zbog koga ovako proslavlja golove!

Informer - 10.12.2019

Nemanja Radonjić je u finišu jesenjeg dela sezone postigao tri gola za Olimpik iz Marseja i začepio usta kritičarima - Najzad je krenulo. I u reprezentaciji, i u Marseju. Nikada nisam imao pritisak, ali sam znao da od mene u klubu svi očekuju mnogo više.