ВЕСТИ

NEWS

Roma sa igračem više izvukla samo bod

B92 - 14.05.2022

Fudbaleri Rome odigrali su nerešeno 1:1 sa Venecijom u utakmici 37. kola italijanske Serije A. Fudbaleri Venecije su u subotu popodne i zvanično ispali u Seriju B, a u večernjim časovima otkinuli bodove Romi. Verovali ili ne, Venecija je povela već u prvom minutu utakmice, kada ...

STRAŠAN KIKS: Fenjeraš odneo bod iz Rima - Murinjo u velikom problemu!

Republika - 15.05.2022

Očekivalo se da će ekipa Rome imati lak posao u okviru 37. kola italijanske Serije A . Na "Olimpiku" je gostovala davno prežaljena Venecija , a ekipa trenera Žozea Murinja i pored činjenice da vodi grčevitu borbu za izlazak u Evropu, nije ostvarila željeni rezultat.

Mršav bod Rome u borbi za Evropu, prečke spasile Veneciju

Sportske.net - 14.05.2022

Domaćin nije iskoristio igrača više. Fudbaleri Rome nisu opravdali ulogu favorita na domaćem terenu protiv Venecije pošto su u meču pretposlednjeg kola Serija A odigrali samo 1:1 protiv tima koji će naredne sezone igrati u nižem rangu takmičenja.

JEDVA IZBEGLI BLAMAŽU! Venecija i Roma podelili po bod, bledo izdanje "vučice"

Informer - 14.05.2022

Fudbaleri Rome odigrali su nerešeno 1:1 sa Venecijom utakmicu 37. kola italijanske Serije A Fudbaleri Venecije su u subotu popodne i zvanično ispali u Seriju B, ali su ipak borbeno ušli u ovaj meč. Poveli su već u prvom minutu meča kada je Okereke zatresao mrežu "vučice".

Remi u Rimu, Venecija ispala u Seriju B

RTCG - 14.05.2022

Fudbaleri Rome i Venecije odigrali su u Rimu neriješeno 1:1, u pretposljednjem 37. kolu italijanske Serije A. Povela je Venecija golom Davida Okerekea u prvom minutu, da bi izjednačenje Romi donio Eldor Šomurodov golom u 76. minutu. Venecija je od 32.

Lukić srušio Lazovića i Ilića, Murinjo i Roma mogu da ostanu bez Evrope

Nova - 15.05.2022

Fudbaleri Torina pobedili su u gostima Veronu sa 1:0, u meču 37. kola italijanske Serije A. Strelac pobedonosnog gola za Torino bio je Josip Brekalo u 19. minutu. Saša Lukić je odigrao čitav meč za Torino, baš kao i Ilić za Veronu, dok je Lazović je izmenjen u 73.