ВЕСТИ

NEWS

VULVERHEMPTON OČIMA NE VERUJE: Pokušao da uhvati MAKAZICE, pa NAB'O Slovenca u GLAVU! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Srbija Danas - 08.11.2019

Meč između Vulverhemptona i Slovana (1:0) u četvrtom kolu grupne faze Lige Evrope bio je prekinut preko deset minuta nakon što je igrač gostiju, Slovenac Bajrić ostao bez svesti. Naime, Vulvsi su bili u napadu kada je Adama Traore centrirao ka Raulu Himenezu koji je pokušao da ...

HOROR SCENA: Himenez makazicama nokautirao Bajrića! UŽASNA POVREDA SLOVENCA (VIDEO)

Kurir - 08.11.2019

Slovenac je nepomičan ostao da leži, a na stadionu je nastao muk. Fudbaler Slovana zadobio je potres mozga i hitno je prebačen u bolnicu. "Svestan je, ali ima potres mozga", rekao je trener slovačke ekipe Jan Kozak i dodao: "U trenutku je izgledalo da je u pitanju strašna ...

UZNEMIRUJUĆE SCENE U ENGLESKOJ Fudbaler Slovana 10 minuta bio bez svesti nakon MAKAZICA u glavu! /FOTO/ /VIDEO/

Blic - 08.11.2019

Teške i potresne scene viđene su u završnici utakmice koju su u četvrtom kol u Lige Evrope igrali Vulvs i Slovan iz Bratislave . Meč je završen rezultatom 1:0, a Raul Himenez, strelac jedinog gola, u 78. minutu je nokautirao Kenana Bajrića.

Strašna scena pred kraj meča: Meksikanac "makazicama" poslao Slovenca u bolnicu (VIDEO)

Novosti - 08.11.2019

Igrač Slovana je, pred kraj meča sa engleskim Vulverhemptom, dobio udarac u glavu posle koga je odnešen sa terena, pa zadržan na posmatranju Raul Himenez je u nadoknadi vremena dao gol Slovanu i doneo pobedu od 1:0 svom Vulverhemptonu u 4.

DRAMA U ENGLESKOJ: Popio kopačku u glavu, pao u nesvest i iznet na nosilima! Himenez dao gol, pa molio za oproštaj!

Espreso - 08.11.2019

Situacija sa Kenanom je ozbiljna, što potvrđuju i reči trenera Slovana Jana Kozaka Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Slovan 1:0 u meču Lige Evrope, strelac je bio Raul Himenez u 92. minutu, ali Meksikanac taj gol nije slavio.

(VIDEO) JEZIVE SCENE NA FUDBALU! Posle udaraca u glavu, Slovenac 10 minuta ležao na terenu bez svesti!

Informer - 08.11.2019

Jezivo... Potresne scene viđene su u meču Lige Evrope između Vulverhemptona i Slovana iz Bratislave. Domaći su slavili sa 1:0 ali sve to ostalo je u senci teške povrede Raul Himenez, strelac jedinog gola, u 78. minutu je nokautirao Kenana Bajrića.

Užasavajuća scena na utakmici vulverhemptona potresla evropu

ALO - 08.11.2019

Grozno. Teške i potresne scene viđene su u završnici utakmice koju su u četvrtom kolu Lige Evrope igrali Vulvs i Slovan iz Bratislave. Meč je završen rezultatom 1:0, a Raul Himenez, strelac jedinog gola, u 78. minutu je nokautirao Kenana Bajrića.