ВЕСТИ

NEWS

Hteo da ponizi Jokića, ispao smešan! (VIDEO)

ALO - 04.05.2021

Entoni Dejvis je hteo da ispadne faca i to preko Nikole Jokića Već na samom startu utakmice Dejvis je hteo da ponizi Jokića na terenu, ali to mu nije pošlo za rukom. U jednoj kontri ambiciozni centar Lejkersa je pokušao atraktivno da zakuca preko Jokića, pa je završio na parketu.

(VIDEO) GDE ĆEŠ LOPATOM NA BAGER? Dejvis se ZALETEO na Jokića, pa ispao SMEŠAN! Postao je predmet SPRDNJE

Republika

Dejvis hteo da ponizi Jokića, rizikovao tešku povredu VIDEO

Nova

DEJVIS HTEO DA OBRUKA JOKIĆA: Na kraju sreća da se nije povredio (VIDEO)

Novosti

HTEO DA PONIZI JOKIĆA, PA SE OBRUKAO: Srbin nije ni trepnuo, "Obrva" se zamalo povredio! (VIDEO)

Mondo

Niksi kreću u veliki na Lilarda: Nude Portlandu četiri prva pika za košarkašku zvezdu, on neće tamo

Telegraf - 04.05.2021

Izgleda da su Niksi zaista odlučili da privole Portland da pusti Demijana Lilarda da se priključi timu iz Istočne konferencije. On je nedavno ponovio da ne želi da ide odatle, ali kako ponuda raste, to postaje sve realnije da će se on ipak zaputiti put jednog od najvećih gradova ...

Niksi spremni da daju Portlandu četiri prva pika za Lilarda

Mozzart Sport

Prekinut pobjednički niz Portlanda, Nurkić postigao četiri poena

Avaz - 04.05.2021

Prekinut je niz od četiri uzastopne pobjede Portlanda za koji igra naš Jusuf Nurkić. Blejzersi su izgubili u gostima od Atlante rezultatom 123:114. U pobjedničkom timu najbolji su bili Danilo Galinari (Gallinari, 28) i Bogdan Bogdanović (25).

Pogledajte kako je Nurkić pomogao Mekalumu da zakuca na zagrijavanju

Avaz

Zbog tornada hitno evakuirani Nurkić i ekipa

Vijesti.ba

Drama u Atlanti: Zbog tornada hitno evakuirani Nurkić i ekipa

Avaz

Bosanac dobio udarac u nezgodno mesto, previjao se od bolova (VIDEO)

ALO - 03.05.2021

Ovo je bolelo... Košarkaš Portlanda Jusuf Nurkić nokautiran je tokom NBA utakmice. Njega je u pokušaju probijanja bloka u međunožje udario igrač Bostona Markus Smart. Da sve bude gore, stiče se utisak da je Smart to namerno uradio, jer je levu ruku raširio kako bi zakačio rivala.

UDARIO GA RUKOM U MEĐUNOŽJE: Isključen sa utakmice - Nurkić pao kao pokošen, veliki bolovi (VIDEO)

Srbija Danas

Pokuševski povredio koleno, Dalas strahuje zbog Dončića, Marjanović blizu dabl-dabl učinka

Telegraf - 03.05.2021

Srpski košarkaš Aleskej Pokuševski odigrao je samo deset minuta meča u kom je njegova Oklahoma poražena od Finiksa rezultatom 123:120, a razlog je povreda kolena koja je usledila još u prvom poluvremenu! Pokuševski se u drugom nije ni vraćao na teren, a za to vreme koje je ...