ВЕСТИ

NEWS

Specija slavila protiv Salernitane u derbiju začelja

B92 - 16.10.2021

Fudbaleri Specije slavili su u osmom kolu Serije A kao domaćini protiv Salernitane sa 2:1 (0:1). Bio je to duel ekipa sa začelja koje su do ove utakmice ostvarile samo po jednu pobedu. U prvom delu do šanse je prva stigla Specija i to u 27.

IZ 2 U 1 NA ČIZMI: Specija posle preokreta savladala Salernitanu!

Kurir - 16.10.2021

Fudbaleri Specije pobedili su danas na svom terenu ekipu Salernitane sa 2:1, u prvoj utakmici osmog kola italijanske Serije A. Salernitana je povela u 39. minutu golom Simija, ali je domaći tim u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat. Prvo je u 51.

Simi konačno proradio, Atalantin promašaj režirao preokret "bejbi" Specije (VIDEO)

Mozzart Sport - 16.10.2021

U uvodnom meču osmog kola Serije A Specija je na svom terenu posle preokreta savlada Salernitanu i pobegla iz zone ispadanja, ostavivši upravo današnjeg rivala na pretposlednjem mestu na tabeli - 2:1 (0:1). Bio je ovo drugi trijumf ekipe Tijaga Mote u prvenstvu, a oba je ...