TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kakav šok za Nikolića i Lokomotivu: Spartak dao gol u 89. minutu i na bod je od LŠ

Telegraf - 10.05.2021

Preokret za Ligu šampiona! Tako se najlakše može opisati meč u kom je Spartak iz Moskve pobedio Himki u 29. kolu Premijer lige Rusije - 2:1 (0:1)! Trijumf Spartaku doneo je Džordan Larson, sin legendarnog Henrika, u 89.

Spartak slavi Larsona juniora, gol u nadoknadi i pobeda koja umanjuje dramu poslednjeg kola (VIDEO)

Mozzart Sport - 10.05.2021

Spartak iz Moskve je na dobrom putu da se posle dve godine vrati u Ligu šampiona! Za sve je zaslužan švedski napadač Džordan Larson koji je pogotkom u prvom minutu nadoknade konačno probio bedem Himkija za slavlje rezultatom 2:1 (0:1) i to posle velikog preokreta! Da sin čuvenog ...

RUSIJA BRUJI: Katastrofalna vest za Nikolića

Republika - 10.05.2021

Spartak iz Moskve je u pretposlednjem kolu ruske Premijer lige savladao Himki sa 2:1 , iako je na poluvremenu bio u zaostatku, pa je tako došao na korak do plasmana u Ligu šampiona . Maksim Glušakov je u 27. minutu doneo prednost Himkiju, ali je samo deset minuta kasnije ostavio ...

Spartak blizu Lige šampiona, koristi poklon gradskih rivala

Spartak ima zicer za plasman u Ligu šampiona sledeće sezone. Moskovljani u ponedeljak od 18 časova protiv Himkija imaju priliku da se izdvoje na drugoj poziciji na tabeli, koja vodi u kvalifikacije za elitno takmičenje sledeće sezone.