ВЕСТИ

NEWS

LŠ (grupe F i H) - Inter i Ajaks u Ligi Evrope, dalje idu Borusija, Čelsi i Valensija! (video)

Sportske.net - 10.12.2019

Polufinalista iz prošle sezone i trenutni lider italijanske Serije A ispali iz elitnog takmičenja. Grupa F Borusija Dortmund - Slavija Prag 2:1 (1:1) Inter Milan - Barselona 1:2 (1:1) Inter nije uspeo da slavi protiv prvaka Španije, što je iskoristila Borusija, koja je pobedom ...

Meaca suzama ne veruje: Barsin dečak izbacio Inter, dalje ide i Dortmund

Mozzart Sport - 10.12.2019

Neverica na Đuzepe Meaci. Sezona u Ligi šampiona je završena za Inter. Dete, dečak, Ansu Fati , samo što je ušao u igru, postao je najmlađi strelac u istoriji takmičenja. Njegova strela u 87. minutu donela je pobedu Barsi (2:1). Izbacila je Inter.

LŠ (poluvreme) - Inter se muči sa Barsinom decom, tu je srećom Slavija, Dućin Ajaks u problemu! (video)

U toku su poslednje utakmice u okviru grupa F, G i H. Grupa F Borusija Dortmund - Slavija Prag 1:1 Inter Milan - Barselona 1:1 Inter drži sudbinu u svojim rukama, ali nakon 45 minuta ima i pomoć Slavije. Borusija je povela u 10.

Barsi je svejedno čim nije povela Mesija u Milano! Milioneri čekaju vesti

Poslastica na Meaci. Barselona je osigurala prvo mesto u Grupi F - 21. put u istoriji i trinaesti u nizu - dok će Inter morati da se potrudi kako bi obezbedio dalji plasman, jer je izjednačen sa Dortmundom koji kod kuće igra sa daleko slabijom praškom Slavijom.

SJAJAN ŠOU EVROPSKIH VELIKANA Morati: Utakmica između Intera i Barselone je kao finale

Kurir - 09.12.2019

"Utakmica ove dve ekipe je uvek posebna, po rezultatu, istoriji, prestižu i sjajnom kvalitetu oba tima. Niko ne želi da izgubi, postoje velika očekivanja na obe strane i siguran sam da ćemo dobiti sjajan šou na 'San Siru'", rekao je Morati, preneli su italijanski mediji.

Sutra gledamo finale pre finala Lige šampiona, da li se slažete?

Sportske.net - 09.12.2019

U Milano stiže Barselona. Nekadašnji vlasnik fudbalskog kluba Inter Masimo Morati rekao je danas da će predstojeća utakmica tog kluba i Barselone biti "sjajan šou" i da je ravna velikom finalu. "Utakmica ove dve ekipe je uvek posebna, po rezultatu, istoriji, prestižu i sjajnom ...