ВЕСТИ

NEWS

Đuričić ponovo na semaforu – produbljena kriza Mihajlovićeve Bolonje

B92 - 08.11.2019

Fudbaleri Sasuola pobedili su Bolonju rezultatom 3:1 u 12. kolu Serije A. Gosti iz Bolonje nastavili su sa lošim rezultatima i pretrpeli treći poraz u nizu i ostali na tek jednoj pobedi u prethodnih devet mečeva domaćeg prvenstva. Sasuolo je poveo u 34.

Sasuolo siguran pred domaćom publikom

ALO - 08.11.2019

Fudbaleri Sauola pobedili su Bolonju u 12. kolu Aerije A rezultatom 3:1. Vođstvo domačinu doneo je Kaputo u 34. minutu na asistenciju Đuričića. Minimalnu prednost Sasuolo je imao do 68. minuta kad je Boga poslao novu loptu u mrežu gostiju.

SINIŠINA BOLONJA OSTALA KRATKIH RUKAVA: Sasuolo slavio i popeo se na sredinu tabele!

Espreso - 08.11.2019

Rikardo Orsolini je pogodio u 70. minutu za 2: Fudbaleri Sasuola slavili su sa 3:1 nad Bolonjom. Frančesko Kaputo je u 34. minutu doveo domaće u prednost, a u 68. Žeremi Boga je na 2:0 postavio u 68. minutu. Rikardo Orsolini je pogodio u 70.

(VIDEO) SASUOLO PREGAZIO BOLONJU! Povratnik u reprezentaciju Đuričić asistirao u ubedljivoj pobedi svog tima!

Informer - 08.11.2019

Fudbaleri Sasuola slavili su protiv Bolonje u derbiju donjeg dela tabele 3:1 u prvom meču 12. kola Serije A Mladi napadač Frančesko Kaputo doveo je domaći tim u vođstvo na asistenciju srpskog reprezentativca Filipa Đuričića u 34.

Đuričićeva asistencija makazicama i sedmominutni tornado u derbiju Romanje! (VIDEO)

Mozzart Sport - 08.11.2019

Znao je i za bolje partije Filip Đuričić u poslednje vreme, uostalom tokom oktobra je postigao dva gola. Međutim, ofanzivni vezista Sasuola na pravi način je proslavio povratak u reprezentaciju Italije. Asistencijom je pomogao timu da slavi u derbiju Romanje protiv Bolonje i ...

Đuričićeve makazice za asistenciju, Sasuolo preslišao Mihinu Bolonju!

Sportske.net - 08.11.2019

Pobeda domaćina. U Ređo Emiliji ekipa Sasuola je dočekala Bolonju, a domaćin je slavio sa 3:1 (1:0). Sasuolo je poveo u 34. minutu utakmice, tada je Đuričić pokušao makazicama, lopta je došla do Kaputa koji je pogodio za 1:0. U 68.

ĐURIČIĆ RASTUŽIO SINIŠU Sasuolo pobedio i produžio krizu Mihajlovićeve Bolonje

Blic - 08.11.2019

Fudbaleri Sasuola pobedili su Bolonju rezultatom 3:1 (1:0) u 12. kolu Serije A . Gosti iz Bolonje nastavili su sa lošim rezultatima i pretrpeli treći poraz u nizu i ostali na tek jednoj pobedi u prethodnih devet mečeva domaćeg prvenstva. Sasuolo je poveo u 34.