ВЕСТИ

NEWS

Liga 1: Kiks Liona, Lil slavio u gostima

B92 - 11.01.2019

Fudbaleri Liona remizirali su protiv Remsa na domaćem terenu u 20. kolu francuske Lige 1. Favorizovani Lil je primio prvi gol na utakmici, a krivac za to bio je fudbaler Remsa Čavarija. Lion je pritisnuo goste od samog starta drugog poluvremena i do izjednačujućeg gola došao ...

Lion bez pobede, Lil odmiče

Sportske.net - 12.01.2019

Lil je uspeo da odnese kući tri boda, Lion "kiksnuo". Ekipa Liona nije uspela da upiše tri boda na svom terenu danas protiv Remsa. Oni su odigrali slabo prvo poluvreme, bili bolji u drugom, ali nisu uspeli da upišu tri boda pošto je meč završen rezultatom 1:1 (0:1).

Iznenađenje u Lionu, Lilu čitav plen [VIDEO]

SportskaCentrala - 11.01.2019

Odigrane su prve dve utakmice 20. kola francuske Lige 1. Lil je slavio na gostovanju protiv Kaena. Lil je poveo golom Nikolasa Pepea u osmom minutu, a 12 minuta kasnije Rafael Leao je udvostručio prednost gostiju. Treći gol za Lil postigao je Luiz Arauho u 90.

Lil se ne šali, Pepe odličan u derbiju severa (VIDEO)

Mozzart Sport - 11.01.2019

Lil je definitivno našao formu i na gostujućim terenima. Ekipa sa severa Francuske je u lokalnom derbiju savladala Kaen sa 3:1 u uvodnoj utakmici 20. kola Lige 1 i učvrstila se na drugoj poziciji na tabeli. To je popularnim Dogama bila treća uzastopna prvenstvena pobeda, a već ...