TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TRESLE SE MREŽE U ŠPANSKOM PRVENSTVU: Ubedljive pobede Real Madrida i Viljareala u Primeri

Kurir - 23.09.2021

Strelci za Real bili su Karim Benzema u trećem i 78, Marko Asensio u 24, 29. i 55. i Isko u 84. minutu. Pogodak za Majorku postigao je Kang In Li u 25. minutu. Real je prvi sa 16 bodova, dok je Majorka 10. sa osam poena.

Pink - 23.09.2021

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Majorku sa 6:1, u šestom kolu španske La Lige. Strelci za Real bili su Karim Benzema u trećem i 78, Marko Asensio u 24, 29. i 55. i Isko u 84. minutu. Pogodak za Majorku postigao je Kang In Li u 25. minutu.

Real silovit, Jović ušao u finišu

B92 - 22.09.2021

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Maljorku rezultatom 6:1, u šestom kolu LaLige. Fenomenalnu partiju pružio je dvojac Marko Asensio-Karim Benzmema, dok je naš Luka Jović na terenu proveo poslednjih desetak minuta.

Srbi videli najsmešniji autogol decenije: Sevilja rešila Valensiju za 19 minuta, Lato neće spavati večeras!

Telegraf - 22.09.2021

Fudbaleri Sevilje su u šestom kolu Primere odradili sav posao u prvih dvadesetak minuta, te na kraju slavili protiv Valensije sa 3:1. Trojica Srba su bili akteri meča - Nemanja Gudelj je ušao u igru od 77. minutu i nešto kasnije zaradio žuti karton, dok je njegov saigrač u ...

SEVILJA ZA 22 MINUTA RASTERALA "SLEPE MIŠEVE": Andalužani lako sa Valensijom

Novosti - 22.09.2021

Domaći su uraganski otvorili utakmicu i pitanje pobednika rešili posle 22 minuta kada je na semaforu stajalo 3:0. Papu Gomez je već u trećem minutu doveo Sevilju do vođstva. Lato je potom zatresao sopstvenu mrežu, da bi Rafa Mir pogodio u 22. minutu.

Sevilja "srušila" Valensiju

Fudbaleri Sevilje su rezultatom 3:1 pobedili Valensiju u utakmici 6. kola španske LaLige. Sevilja igra dobar fudbal i ove sezone i na svom stadionu su bez većih problema savladali Valensiju sa 3:1 u 6. kolu nacionalnog šampionata.

SVE GOTOVO ZA POLA SATA: Sevilja bolja od Valensije, Espanjol pobedio Alaves

Kurir - 22.09.2021

Golove za Sevilju postigli su Papu Gomes u trećem, Toni Lato autogol u 15. i Rafa Mir u 22. minutu, dok je strelac za Valensiju bio Hugo Duro u 31. minutu. Sevilja je treća sa 11 bodova, dok je Valensija četvrta sa bodom manje.

Opet blickrig - Valensija pala za 19 minuta (VIDEO)

Mozzart Sport - 22.09.2021

Dva blickriga u tri dana. Neće biti lako oporaviti se od toga. Valensija je sjajno ušla u sezonu, sakupila 10 od maksimalnih 12 bodova, nagovestila da bi mogla da bude jesenji hit u Španiji, a onda... Vođstvo u derbiju protiv Reala od 66.

SEVILJA SRUŠILA VALENSIJU: Andalužani rutinski do tri boda!

Republika - 22.09.2021

Veoma rano su Andalužani poveli, a za to je bio zaslužan Gomes koji je mrežu Valensije zatresao u 3. minutu utakmice. Posle 15 minuta fudbala je Sevilja već vodila sa 2:0 i zahvaljujući autogolu Lata, da bi Mir u 22.

Sevilja za 20 minuta pobedila Valensiju u derbiju kola La Lige

RTS - 22.09.2021

Fudbaleri Sevilje pobedili su na domaćem terenu Valensiju rezultatom 3:1 u derbiju šestog kola španske La Lige. Espanjol je savladao Alaves 1:0 i ostavio ga na začelju ...

Sevilja bolja od Valensije, Espanjol savldao Alaves

RTCG - 22.09.2021

P.R. [ Beta ] Fudbaleri Sevilje pobijedili su na svom terenu Valensiju sa 3:1, u šestom kolu španske La Lige. Golove za Sevilju postigli su Papu Gomes u trećem, Toni Lato autogol u 15. i Rafa Mir u 22. minutu, dok je strijelac za Valensiju bio Hugo Duro u 31. minutu.

Sevilja savladala Valensiju, Espanjol bolji od Alavesa

Vijesti.me - 22.09.2021

Fudbaleri Sevilje pobijedili su večeras na svom terenu Valensiju sa 3:1, u šestom kolu španske La Lige. Golove za Sevilju postigli su Papu Gomes u trećem, Toni Lato autogol u 15. i Rafa Mir u 22. minutu, dok je strijelac za Valensiju bio Hugo Duro u 31. minutu.

Ludo poluvreme u Španiji i komični autogol, Gudelj igrao u pobedi Sevilje

Nova - 22.09.2021

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu Valensiju sa 3:1, u šestom kolu španske Primere. Nemanja Gudelj je ušao u igru u 77. minutu, a nedugo nakon toga je zaradio žuti karton. Marko Dmitrović, golman Sevilje, odgledao je meč sa klupe, baš kao i Uroš Račić u Valensiji.

Ančelotijev Real je opet gol-mašina, Valensija je redovna mušterija Sevilje

Barselona je u žestokoj krizi, madridski Atletiko nije ubedljiv na startu Primere, a u prvi plan je iskočio Real. Kraljevski klub je ostao ovog leta bez obojice štopera, Rafaela Varana (Mančester junajted) i Serhija Ramosa (PSŽ).

LA LIGA: Andalužani MORAJU do tri boda ukoliko žele da održe korak sa vodećima