ВЕСТИ

NEWS

Lukaku dao najbrži gol u karijeri: Inter pokorio Kaljari u Kupu Italije

Telegraf - 14.01.2020

Romelu Lukaku je već posle 21 sekunde postigao svoj najbrži gol u karijeri i tako trasirao put Neroazura do pobede. Borha Valero je duplirao prednost Intera u 22. minutu kada je Lukaku bio u petercu na centaršutu Barele.

Konte se namerio i na trofej Kupa: Lukaku "rešetao" Kaljari

Mondo - 14.01.2020

Inter je superiorno izborio plasman među osam najboljih u masovnijem takmičenju u Italiji. "Nerazuri" su se namerili da Juventusu skinu krunu u Seriji A, ali ne zanemaruju ni Kup! Nakon što su proteklog vikenda odigrali nerešeno protiv Atalante, igrači Intera odigrali su ...

(VIDEO) Lukaku nastavio golgetersku seriju, Inter lako do osam najboljih u Kupu Italije!

Republika - 14.01.2020

Romelu Lukaku je već u prvom minutu "načeo" mrežu gostiju. Belgijski napadača je već u 21. sekundi doneo prednost Interu. Prednost je duplirao Valero u 22. minutu, iskoristivši asistenciju Barele, a do kraja prvog dela igre više nije bilo golova.

Kup Italije: Gol Lukakua u 21. sekundi VIDEO

B92 - 14.01.2020

Fudbaleri Napolija, Intera i Lacija plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije. Inter je rezultatom 4:1 savladao Kaljari pred svojim navijačima. Strelac prvog gola bio je Romelu Lukaku, koji je to učinio posle samo 21 sekunde, nakon velike greške defanzivaca gostiju. Već u 22.

Lukaku pogađa, Barela namešta, Inter pregazio Kaljari na putu do četvrtfinala (VIDEO)

Mozzart Sport - 14.01.2020

Inter je na pravi način odgovorio posle remija sa Atalantom prošlog vikenda i do nogu potukao Kaljari u osmini finala Kupa Italije sa 4:1. Plasirao se u četvrtfinale gde ga čeka bolji iz duela Atalante i Fiorentine.

Kup Italije - Inter počistio goste sa Sardinije! (video)

Sportske.net - 14.01.2020

Blistao Romelu Lukaku. Fudbaleri Intera plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije pošto su u Milanu savladali Kaljari rezultatom 4:1. Odmah na početku meča, Romelu Lukaku je već u prvom minutu doveo svoj tim u vođstvo , da bi Borha Valero u 22. duplirao prednost "neroazura" .

Lukaku odveo Inter među osam najboljih

Portalanalitika - 14.01.2020

Fudbaleri Intera plasirali su u četvrtfinale italijanskog Kupa, pošto su na Meaci sa 4:1 eliminisali Kaljari. Svega 20 sekundi bilo je dovoljno “neroazurima” da načnu goste sa Sardinije, upisao se Romelu Lukaku koji je rutinski iskoristio grešku rivala.

KONTE SPREMIO NEĆE NIŠTA MANJE OSIM DUPLE KRUNE! Inter potukao Kaljari, Lukakuu se više ne događa da ne pogodi

Blic - 14.01.2020

Inter je na pravi način odgovorio posle remija sa Atalantom prošlog vikenda i do nogu potukao Kaljari u osmini finala Kupa Italije sa 4:1. Plasirao se u četvrtfinale gde ga čeka bolji iz duela Atalante i Fjorentine.