ВЕСТИ

NEWS

Trento odoleo "Morači", Tompson sâm nosio Unikahu

B92 - 09.10.2019

Košarkaši podgoričke Budućnosti doživeli su drugi poraz u Evrokupu ove sezone. Posle poraza u Španiji, crnogorski tim je izgubio i od italijanskog Trenta 77:68 u svojoj "Morači". Italijani su kontrolisali ritam meča od prvog napada, imali +9 na poluvremenu (43:34), ali se ...

EK - Novi poraz Budućnosti

Sportske.net - 09.10.2019

Podgoričani doživeli poraz u "Morači" od italijanskog predstavnika. Dolomiti Trento je slavio u Podgorici protiv ekipe Budućnosti rezultatom 68:77. Prvi kvartal su dobili gosti iz Italije sa 23:18, da bi u drugom uvećali prednost za četiri poena.

Trento preplivao Moraču, Unikaha slavila u Poljskoj

Mozzart Sport - 09.10.2019

Loše je Budućnost krenula u novu sezonu Evrokupa. Drugo kolo – drugi poraz. Ovog puta na svom terenu, od italijanskog Trenta, koji je dobio dramu u poslednjim minutima meča – 77:68. Odlično su igrali Italijani, dobili su glatko prve dve četvrtine.

Budućnost pravi prvi korak ka drugoj fazi

Budućnost se na uvodnom susretu Evrokupa protiv Unikahe sasvim dobro držala tokom prvog poluvremena. Ipak, iskusni španski tim uspeo je da slomi Podgoričane u nastavku i da upiše pobedu. To nikako ne bi smelo da obeshrabri tim iz Morače, koji će večeras na domaćem terenu ...