ВЕСТИ

NEWS

Nemanja Maksimović korača ka Ligi šampiona: Sjajnih 0:3

Mondo - 17.01.2020

Ekipa srpskog veziste ostvarila ubedljivu pobedu u Primeri. Nemanja Maksimović bio je heroj uspeha omladinske reprezentacije Srbije koja je na Novom Zelandu osvojila "Mundijalito". Takođe, bio je i heroj Astane, jer je svojim golom uveo 2015. u Ligu šampiona .

Hetafe za pola sata slomio otpor Leganesa

B92 - 17.01.2020

Fudbaleri Hetafea pobedili su na gostujućem terenu Leganes sa 3:0 u 20. kolu La Lige. Strelci za gostujući tim bili su Leandro Kabrera u 12. minutu, Alan Nijom u 21. i Haime Mata u 33. minutu. Prvo poluvreme donelo je sva tri gola, da bi u nastavku utakmice ritam značajno opao.

Hetafe opet luduje (VIDEO)

Mozzart Sport - 17.01.2020

Mnogi su mislili da posle prošle sezone iz bajke sledi veliki pad za Hetafe. Možda se učinilo da će takva mišljenja dobiti ozbiljno uporište nakon tri poraza bez postignutog gola na prelazu iz stare u novu godinu, međutim fudbaleri Hetafea večeras su se potrudili da sve te ...

Primera - Maksimovićev Hetafe "pregazio" komšije! (video)

Sportske.net - 17.01.2020

Mini derbi Madrida otvorio 20. kolo španskog prvenstva. Gosti su rešili posao već posle prvih 45 minutu kada su postigli tri gola što je ujedno bio i konačan rezultat večerašnjeg meča (0:3). Da će Hetafe prekinuti seriju od dva poraza dalo se očekivati već u samom startu.

Hetafe u padu

Na premijeri 20. kola Primere susreću se Leganes i Hetafe. Leganes je konačno pronašao pravu igru i u seriji je od šest mečeva bez poraza u svim takmičenjima. Ipak, nalazi se na pretposlednjem mestu tabele sa samo 14 osvojenih bodova.

NAJAVA DANA (petak, 17. januar): Svi gledaju Zvezdu s Albom… Bundesliga, Primera i Belgijanci takođe na meniju

ŠALKE – M’GLADBAH, 20.30 (Fudbal, Nemačka 1) Eventualna pobeda za Šalke bi značila proboj među prva četiri mesta u Bundesligi, a u tom smislu prednost domaćeg terena ima značajnu ulogu. Od devet mečeva odigranih u Gelzenkirhenu izgubili su samo jedan, s druge strane četiri od ...