ВЕСТИ

NEWS

(VIDEO) LJUDI, KAKVI GOLOVI! Prvo peta, pa maestralan volej - munja, Dmitrović je mogao samo da gleda!

Informer - 24.04.2019

Ueska je svladala Eibar 2:0 nakon sedam utakmica bez pobede u 34. kolu Primere i ostala u igri za opstanak, iako ima pet bodova manje od Levantea i Đirone, a važnu pobedu domaćinu doneli su Galjero i Avila strašnim golovima Prvo je Enrik Galjero u 54.

VELIKA POBEDA UESKE Nada o opstanku i dalje živi, Valjadolid produžio loš niz Đirone

Blic - 23.04.2019

Fudbaleri Ueske pobedili su Eibar sa 2:0 na svom terenu u 34. kolu Primere, pa nada da mogu da ostanu u društvu najboljih i dalje živi. Bio je domaćin bolji tim tokom čitavog meča. U prvom poluvremenu u kome nije bilo golova najbolju šansu je propustio Ksabijer Ećeita čiji je ...

NADA POSLEDNJA UMIRE: Ueska savladala Eibar i ostala u trci za opstanak u ligi! (VIDEO)

Kurir - 23.04.2019

Golove za Uesku postigli su Enrik u 54. minutu i Ezekjel Avilja u 57. Ueska je ovom pobedom ostala u borbi za opstanak u Primeri, pošto je sada 19. sa 29 bodova, četiri manje od prve ekipe u "sigurnoj" zoni, dok je Eibar 13. sa 40.

Velika pobeda Ueske, san o opstanku i dalje živ

B92 - 23.04.2019

Fudbaleri Ueske savladali su Eibar na svom terenu sa 2:0 u 34. kolu španske LaLige i tako ostali u trci za opstanak u elitnom španskom takmičenju. Ueski je za novu pobedu bilo potrebno samo tri minuta, pošto su u 54. i 57.

Barsa slavila u Baskiji, Valjadolidu derbi začelja, fantastični golovi Ueske [VIDEO]

SportskaCentrala - 23.04.2019

Odigrane su prve tri utakmice 34. kola španske La lige. Derbi začelja odigran je između Valjadolida i Đirone, a pobeda je pripala domaćinu golom Majkla u 67. minutu. Kataloncima je ovo bio šesti uzastopni poraz, posle koga su na 17. mestu, tik iznad zone ispadanja.

Primera - Ueska pronalazi izlaz, ima nade!

Sportske.net - 23.04.2019

Ekipa Ueske se i dalje nada. Ueska ima šansu da opstane u Primeri. U okviru 34. kola Primere domaća Ueska je savladala Eibar sa 2:0 (0:0) i tako je ostala sa kakvim-takvim šansama za opstanak. Enrik je u 54. minutu utakmice doveo domaćina u prednost, da bi samo tri minuta ...