ВЕСТИ

NEWS

Joviću poništen gol, Benzema i Kurtoa spasli Real blamaže u Valensiji!

B92 - 15.12.2019

Fudbaleri Real Madrida su u poslednjim trenucima meča protiv Valensije uspeli da stignu do jednog boda. Madridski klub je na gostovanju Valensiji u okviru 17. kola španske Primere gubio od 78. minuta. Tada je za domaću ekipu gol postigao Karles Soler.

Real nije iskoristio poklon Barselone: "el klasiko" "od nule

Mondo - 15.12.2019

U nadoknadi vremena je Real iščupao bod na Mestalji. Kurtoa "napravio" gol. Ništa od prvog mesta za Real Madrid! Valensija i Real Madrid odigrali su "tvrd" i neizvestan meč na Mestalji u 17. kolu Serije A, koji je praktično živnuo u poslednjih 15 minuta, kada su postignuta oba ...

Benzema spasio Real Madrid, Luki Joviću poništen gol

Telegraf - 15.12.2019

Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešeno 1:1 u meču 17. kola španske La Lige, a junak Madriđana svakako je Karim benzema koji je postigao izjednačujući gol u 95. minutu. Prilično ujednačen meč, bez mnogo prilika, viđen je u prvih 45. minuta.

VELIKA DRAMA NA MESTALJI: Valensija već videla pobedu, ali je Kurtoa krenuo napred na korner - usledilo je ludilo!

Espreso - 15.12.2019

Zahuktava se bitka za titulu u španskoj La ligi Kakav meč na Mestalji između Valensije i Real Madrida . Domaćin je mislio da je došao do pobede nad velikanom evropskog i svetskog fudbala, ali nije tako mislio Karim Benzema.

Kurtoa šou na Mestalji! Real visio dok Tibo nije otišao u protivnički šesnaesterac! (VIDEO)

Mozzart Sport - 15.12.2019

Cilj je bio pobediti i osamiti se na čelu tabele uoči derbija sa Barselonom. Umesto toga Real je visio na ivici ambisa i sve je išlo ka tome da će poljuljanog samopozdanja na El Klasiko. Ali Real Zinedina Zidana nije tim koji će se predati pre gonga, a na Mestalji ga je svom ...

Benzema spasilac Reala, heroj poslednjih sekundi je Kurtoa! (video)

Sportske.net - 15.12.2019

Umalo poraz Real Madrida! Real nije prekinuo dobru seriju od deset utakmica bez poraza večeras u Valensiji pošto je do boda stigao u poslednjoj sekundi. Domaći su bili bolji u drugom poluvremenu, ali nisu slavili, bilo je 1:1 (0:0).

Real u problemu sa povredama, Jović čeka novu šansu

Fudbaleri Real Madrida gostuju Valensiji u utakmici 17. kola španske LaLige. Real se nalazi u odličnoj formi i neporažen je na prethodnih deset mečeva u svim takmičenjima, te u prvenstvu zauzima drugu poziciju.