ВЕСТИ

NEWS

Dečić prekinuo dva negativna niza i slavio nakon 63 dana

Vijesti.me - 16.10.2021

Dva negativna niza prekinuli su fudbaleri Dečića u pobjedi nad Jezerom na domaćem terenu (2:0). Tuzani su slavili nakon dugačkog niza od šest utakmica bez trijumfa i radovali se prvi put od 14. avgusta - od tada su prošla 63 dana.

Sutjeska rutinski, Dečić se vratio na pobjednički put

RTCG - 16.10.2021

S.V. Sutjeska je lako izašla na kraj sa Zetom kraj Bistrice 2:0 i upisala devetu pobjedu u šampionatu. Domaćin je poveo preko Vukovića u 17. minutu, da bi do kraja prvog dijela Jovović promašio penal. Ipak, domaćin u nastavku nije kažnjen za taj promašaj, naprotiv.