ВЕСТИ

NEWS

Atletiko osvaja bodove, Eibar bez sreće

B92 - 13.01.2018

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Eibar u gostima sa 1:0, u 19. kolu LaLige. Jedini gol na meču je dao Kevin Gameiro u 27. minutu. On je iskoristio pravovremeni centaršut Antoana Grizmana koji je prethodno bio na granici ofsajda.

(VIDEO) PRIMERA: Maksimović igrao u pobedi Valensije, minimalac Atletika!

Informer - 13.01.2018

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Eibar u gostima sa 1:0, dok je Valensija bila bolja od Deportiva (2:1) u 19. kolu Primere Jedini gol na utakmici postigao je napadač "jorgandžija" Kevin Gameiro u 27. minutu i ispostavilo se da je to bio konačan rezultat.

(VIDEO) JEDAN, ALI VREDAN! Minimalac Atletika za "+10" u odnosu na Real!

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Eibar u gostima sa 1:0, u 19. kolu Primere Jedini gol na utakmici postigao je napadač "jorgandžija" Kevin Gameiro u 27. minutu i ispostavilo se da je to bio konačan rezultat.

To je Atletiko - pozadi zid, a napred francuska veza (VIDEO)

Mozzart Sport - 13.01.2018

Jorgandžije u gostima savladale Eibar Nije lepo, ali je korisno. I donosi bodove. Tako igra Atletiko Madrid i čini se da je Čolo Simeone ponovo uspeo da dovede ekipu ne željeni i prepoznatljivi nivo ili je na dobrom putu da to uradi.

Atletikov novi minimalac, Madriđani pritiskaju Barsu

Sportske.net - 13.01.2018

Nova "simeoneovska" pobeda Atletika. Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su ekipu Eibara u gostima rezultatom 1:0 (1:0) u 19. kolu Lige Primere. Atletiko je do vođstva, a ujedno i do pobede došao u 27. minutu kada je Gameiro iskoristio asistenciju Grizmana i pogodio mrežu našeg ...